צלם אופנה באיזה גיל נכון לפנות אליו?


צלם אופנה באיזה גיל נכון לפנות אליו?

עם השנים אנחנו יכולים לראות תופעה מעניינת, יותר ויותר הורים חושבים שזה נכון לשלוח את הילדים שלהם לצילומי אופנה, מתוך כוונה לעשות להם בוק מיוחד אשר יעזור להם להשתלב בעולם האופנה. מן הסתם, הדרך מעורר לא מעט שאלות ותהיות, הן בקרב מומחים לעבודה עם ילדים, הן בקרב הורים והם בקרב אנשים שמתמחים באופנה באופן כללי. כל צלם אופנה ידע לספר, שצילומים עם ילדים הם לא תמיד דבר פשוט, היכולת לביים אותם היא נמוכה ביחס לחבר'ה מבוגרים יותר, לא תמיד יש להם סבלנות והרבה פעמים לא משיגים את מה שרוצים. צריך לומר שגם הלחץ של ההורים יכול לפגוע קשות, גם בילד וגם בצלם עצמו. יש צלמי אופנה שלא ממהרים לעבוד עם ילדים ומעדיפים להתחיל לעבוד רק עם בני נוער בגיל העשרה, אז הרבה יותר קל לקיים איתם דיאלוג ולהביא אותם לידי כך שיוכלו להצטלם כמו שהם רוצים.

האם זה נכון לקחת ילדים לצילומים?

נניח אנחנו הורים לילדים ואנחנו רוצים להביא אותם אל צלם אופנה מתוך כוונה שהוא יצלם אותם ויעשה להם בוק. האם זה נכון מאיתנו לעשות זאת? השאלה מה המטרה. האם המטרה היא בוק שישמש אותנו או בוק שישמש אותם, כך שנוכל לשלוח אותם לסוכנויות במטרה שהם ידגמנו או כל דבר אחר. אנחנו צריכים לזכור את הלחץ שטמון בעבודה שכזו, את ההשפעה ארוכת הטווח ואנחנו צריכים לשאול את עצמנו את השאלה, אם זה רלוונטי, האם אנחנו באמת רוצים שהילד שלנו יעבור את כל זה, אירוע הבת מצווה מתקרב ואתם מעוניינים בבוק איכותי ומקצועי? הקליקו על בוק בת מצווה ורד דנטס לפרטים נוספים.

לקחת את הילד אל הצלם הנכון

בכל מקרה, אם אנחנו פונים עם הילד אל צלם אופנה, רצוי שיהיה זה צלם מנוסה בעבודה עם ילדים, צלם מקצועי שיוכל להוציא ממנו תמונות ברמה הגבוהה ביותר שיש וכמובן תוך התייחסות סבלנית ונעימה אליו.

פנו אלי עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית

אתם מוזמנים לפנות אלי ולקבל ממני את כל המידע על צילום ילדים ובכלל. שמי אלן זר, אני צלם אופנה ואשמח לעבוד איתכם, הטלפון שלי הוא 03-6294818 או ישירות לנייד 052-2510525

הקליקו כעת למידע נוסף אודות תחפושות לפורים

צרו איתנו קשר - alenzar@zahav.net.il

שם מלא
אימייל
טלפון
נושא
ההודעה