צלם אופנה כיצד בוחרים עם מי לעבוד?


צלם אופנה כיצד בוחרים עם מי לעבוד?

לא מעט צעירים וצעירות מחפשים דרכים כיצד להשתלב בעולם הדוגמנות. השלב הראשון כולל צילום בוק. תמונות אשר ישמשו אותם כשהם הולכים אל סוכנויות דוגמנות שונות, מתוך כוונה למשוך את העין שלהן. לשם כך הם צריכים לפנות אל צלם אופנה שיצלם אותם. כעת עולה שאלה, כיצד בוחרים צלם אופנה? כל מי שיחפש צלם בגוגל, לא יתקשה למצוא. יש מגוון צלמים שמתמחים באופן ספציפי בצילומי בוק דוגמנות בפרט וצילומי אופנה בפרט. חלק מהצלמים עובדים באופן פתוח (מקבלים הזמנות מלקוחות פרטיים), אחרים עובדים אך ורק עם חברות או גורמים ספציפיים, מן הסתם אליהם יהיה יותר קשה לפנות. לכן צריך להתמקד באלן זר צלם אופנה שעובד עם כל אחד ולא תהיה לו בעיה לעשות עבורנו בוק דוגמנות. כעת השאלה היא, כיצד אנחנו בוחרים. כאן חשוב להדגיש מהותית, אנחנו צריכים לבחור מישהו שלא רק יצלם אותנו אלא גם ינחה אותנו. הסיבה היא, לנו אין ניסיון, לו מן הסתם יש יותר ניסיון ולכן זה אך טבעי שאנחנו נרצה לעבוד עם מישהו שייתן לנו ערך מוסף בעבודה המשותפת.

טיפים ראשונים לבחירת צלם

הטיפ הראשון הוא לבחור מישהו שאנחנו מרגישים בנוח איתו. אנחנו צריכים להרגיש שהוא נמצא שם בשבילנו, שהוא רואה אותנו, רואה איתנו עין בעין, האינטרס שלנו הוא האינטרס שלו. אם נבחר צלם שאנחנו לא נרגיש איתו בנוח, זה יבוא לידי ביטוי בתמונות. הטיפ השני הוא, אנחנו צריכים לבחור מישהו שמתמחה בצילומי בוק דוגמנות. צלם אופנה שעשה את זה, יודע כיצד לגשת לעניין, כיצד לצלם, מה אנחנו צריכים לעשות ומה לא, מישהו שיספק לנו את הכלים שאין לנו.

לא להתפשר על איכות

כשאנחנו בוחרים צלם אופנה, לא רק העניין האישי הוא חשוב כמובן, אלא גם המקצועי ובמילים אחרות התוצאה של התמונות. לכן חשוב לבחור צלם שהתמונות שהוא יספק לנו, הן איכותיות, הן ברמה גבוהה, מישהו שהעבודה שלו יכולה לשרת אותנו.

פנו אלי וקבלו עוד מידע

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואני אשמח לעמוד לרשותכם. אלן זר, צלם אופנה, טלפון   03-6294818 או ישירות לנייד 052-2510525

הקליקו כעת למידע נוסף אודות בוק בר מצווה

צרו איתנו קשר - alenzar@zahav.net.il

שם מלא
אימייל
טלפון
נושא
ההודעה