צלם אופנה הרבה יותר מצלם רגיל


צלם אופנה הרבה יותר מצלם רגיל

כמו בתחומים רבים אחרים בחיים, בין אם זה בתחום המשפטים, רפואה, מזון ועוד, הרי שגם תחום הצילום מחולק לתתי תחומים. אין סוג צלם אחד דומה לשני, גם אם במקרים מסוימים (בדומה למקצועות שציינו קודם לכן) יש צלמים שמצלמים יותר מתחום אחד של צילום. כך למשל אנחנו יכולים למצוא צלמי עיתונות, צלמי מסעות, צלמי מלחמה, צלמי ספורט, צלמי טבע ועוד. לצד התחומים הנ"ל שזוכים בדרך כלל להרבה כבוד והערכה, בזכות העובדה שהם נמצאים בשטח ומצלמים, הרי שיש גם אתה שנמצאים בלוקיישנים קצת יותר "ממוזגים" ונעימים. מדובר על צלמי אופנה למשל. אלה צלמים שמתעסקים בצילום תערוכות אופנה, צילום פרסומות, בוקים לדוגמנות, צילומים למגזינים ועוד. אלן זר צלם אופנה, הרבה פעמים נחשב לחלק בלתי נפרד מהברנז'ה. אנחנו רואים את זה לא פעם בסרטים וסדרות טלוויזיה, וזה משקף את המציאות ברמה מסוימת. צלמים שעוסקים באופנה ודוגמנות, צריכים להיות מעורים במה שקורה בתחום, הם הרבה פעמים נמצאים בקשר עם גורמים שונים, ויש לכך סיבה מאוד פשוטה, מדובר על קשר מקצועי שעוזר להם לקדם את העבודה שלהם ולבצע אותה.

מה מיוחד בצילום אופנה

צריך לומר, צילום אופנה לא מושך לא מעט צעירים וצעירות ואפשר גם להבין מדוע. הרי במסגרת צילום אופנה נמצאים בקשר הדוק עם גורמים מתחומים שונים, זוכים להכיר לוקיישנים שונים, נכון שחלקם ממוזגים, סגורים, אך הרבה פעמים מדובר גם על צילומים שנערכים בשטחים חיצוניים. לא פעם אנחנו יכולים לראות פרסומות שנערכות בשטח חיצוני. צלם אופנה הוא גם מי שצריך לעמוד מול דוגמנים ודוגמניות ולהדריך אותם, לביים אותם, זה לא פשוט ולא קל, אך איך שהוא יצלם אותם, ככה יראו אותם בסופו של דבר.

לא מדובר בצילום רגיל

צלם אופנה לא עושה עבודה של צילום רגיל, כי הוא עובד מול בני אדם, אז מצד אחד אולי יותר קל לביים אותם מצד שני, זו עבודה מול גורם שיש לו רגשות, כעסים, כאבים, מצבי רוח. זה לא פשוט.

פנו אלי ונוכל לעבוד ביחד

אם אתם מעוניינים, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר., אלן זר, צלם אופנה, טלפון 03-6294818 או ישירות לנייד 052-2510525
 

צרו איתנו קשר - alenzar@zahav.net.il

שם מלא
אימייל
טלפון
נושא
ההודעה