מי חשוב יותר צלם אופנה או מי שהוא מצלם?


מי חשוב יותר צלם אופנה או מי שהוא מצלם?

נניח ואתם רוצים לבצע צילומי דוגמנות מתוך כוונה ללכת אל סוכנויות דוגמנות לחפש עבודה, אתם בוודאי תוהים האם מה שחשוב זה איך שאתם נראים, איך שאתם מצטלמים או שהצלם שמצלם אתכם. יש כאלה שסבורים שזה רק הם, ואם הם נראים מספיק טוב, לבושים יפה, אז הם יכולים להצליח ולנפק שורה של תמונות איכותיות, בלי קשר לשאלה מי הצלם שמצלם אותם. לעומת זאת יש הסבורים שמה שחשוב זה הצלם, שכן הוא בעזרת ידע מקצועי ומצלמה איכותית, יכול בעצם לעשות פלאים ולהוציא מכם את המיטב, גם כשאתם לא במיטבכם. התשובה נמצאת באמצע כמו תמיד. בשביל למשוך את העין, מן הסתם, אתם חייבים להיראות טוב, אתם חייבים להיות לבושים יפה, אתם צריכים להיראות מיוחדים, להציג מראה ייחודי ושונה מכל מה שסוכנויות הדוגמנות מכירות וראו עד היום. אך בשביל זה, אתם צריכים צלם אופנה שידע לעבוד איתכם, להוציא מכם את המיטב. כי גם אם אתם לא במיטבכם, יכול להיות שיש בכם את הניצוץ שיכול לצאת מכם.

כיצד יודעים שבחרתם את הצלם הנכון

מעבר לעניין של ניסיון וידע, יש את העניין של הגישה. צלם אופנה מקצועי ידע להסביר לכם מה הוא מצפה מכם, מה אחרים מצפים מכם ואיך אתם אמורים להגיע אל הנקודה בה אתם עומדים מול העדשה. הוא ידע לספק לכם את המידע והכלים בשביל להצליח להוציא את המיטב. צלם אופנה יסביר לכם, שיש דברים שאתם צריכים לעשות אך יש דברים שהוא יוביל אתכם משם, בשביל שהתמונות יצאו כמו שאתם מצפים. זה עניין של גישה מעבר להכל.

תיאום ציפיות לפני עבודה

חשוב מאוד שיהיה ביניכם תיאום ציפיות, אסור לצלם להבטיח דברים שהוא לא יכול לעמוד בהם, מצד שני, אסור לו להקטין ציפיות שלא תעברו חסרי ביטחון או בתחושה שזה לא יכול להצליח.

פנו אלי ונעבוד ביחד

אני מזמין אתכם לפנות אלי עוד היום ואשמח לעבוד איתכם ביחד. שמי אלן זר, אני צלם אופנה, הטלפון שלי הוא 03-6294818 או ישירות לנייד 052-2510525

 

צרו איתנו קשר - alenzar@zahav.net.il

שם מלא
אימייל
טלפון
נושא
ההודעה